17 марта второй житомирский космобиологический семинар

Цього року вдруге в Житомирі зберуться науковці, інженери, письменники фантасти та популяризатори науки для обговорення актуальних питань поширення життя в космосі.
Ми говоритимемо про парадокс Фермі, який за більш як півстолітню історію знайшов багато гіпотетичних пояснень. Ми спробуємо знайти ще одне – космобіологічне трактування. Час, який необхідно потратити на зародження життя, його еволюцію до розумних форм і виникнення техногенної цивілізації може стати таким поясненням. Усі планети стартували в еволюційних перегонах практично разом (в космічних мірках) з Великого Вибуху.
Зважаючи на низьку ймовірність кожного еволюційного переходу та високу ймовірність катастроф, перш ніж слухати Всесвіт та кричати в його простори потрібно щоб минули мільярди років. Може виявитися, що ми одна із найстаріших цивілізацій нашого сектору Галактики. Обговорити еволюційний підхід до пояснення парадоксу Фермі, деякі споріднені та альтернативні концепції покликана наша зустріч.

Організатор: Кафедра екології, природокористування та біології людини ЖДУ

Місце збору: Житомирський державний університет ім. І.Франка, природничий факультет, вул. Пушкінська 42. ауд. 309.

Дата і час: 17 березня (субота) з 11:00 по 15:00

Вхід вільний

Скачати інформаційний-лист 

Перейти на офіційну сторінку


Станьте нашим подписчиком и получайте новости уфологии на почту!

Комментарии Facebook, Twitter, Google, Disqus / правила

© Новости Уфологии, 2011—2024. Все права защищены.
Полное или частичное использование любых материалов сайта Новости Уфологии допускается только с письменного согласия владельцев Новости Уфологии. При копировании материалов сайта активная ссылка на http://ufology-news.com обязательна. Ответственность за содержание рекламных объявлений, в том числе баннеров, размещенных на веб-сайте Новости Уфологии, несет рекламодатель.

Главная  |  О проекте  |  Карта сайта  |  Форум  |  Обратная связь